HOŞGELDİNİZ

Foruma kayıtlı kullanıcı olmadığınız algılandı, Forumun tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen forumumuza üye olunuz.

İYİ GÜNLER

HOŞGELDİNİZ

Foruma kayıtlı kullanıcı olmadığınız algılandı, Forumun tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen forumumuza üye olunuz.

İYİ GÜNLER

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

facebook kürtçe dil

YazarMesaj
mustafa
Acemi Üye
Acemi Üye
mustafa

rep sayısı : 125891
teşekür sayısı : 0

facebook kürtçe dil  Empty
MesajKonu: facebook kürtçe dil    facebook kürtçe dil  Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 12:49 am

bi başlık bulamadım buna göre ama burada açıyım dedim

bakın bende deli gibi türk damarı var kanımda koca imaratorluktan gelen asil bir kan

ben vatanıma hainlik yapan yandaşlık yapan ve şerefsizlik yapanlar la işim olmaz o yüzden face hesabımı kapatmamın nedeni de budur bakın arkadaşlar dünya dilleri arasında bile yer almamış kürt çe denen dil facebook da kullanılmakda bunun anlamı facenin kürtlerle iş birliği içerisinde olmasıdır bizim ana vatanımızda bile türkiyede bile dil olarak sayılmayan kürtçe facebookda dil oalrak kullanılıyor bu durm söz konusu olunca çoğu kişi bunu bilmiyor bile hani facede Dinimize islamımıza bayrağımıza vatanımaza küfür eden guruplar ırkcı nefretçi guruplar var ya işte biz bunları kapattırmak için kıcımızı yırtıyoruz şikayetler edioruz ama gel gör ki face kapatmıyor bunun başlıca nedeni arkadaşlar bunu iyi bilin facebookda bir kürt dili kullanılması demek face de kürt adminlerin oldugunun göstergesidir bu gayet net bir şekilde açıktır çünkü kürt sayfaları dilinden anlayan adminlerden sorulur ve hiç bir kürt adminide kendi ırkının kötülüğünü istemez o yuzden bizim şikayetler hep boşa gidiyor bunu pek çok insan farkında bile değil şimdi size face yi kullanmayın demiyeceğim bu sizin insafınıza türklüğünüze kalmış siz bunu bilin yeter..

İYİ GÜNLER BY ESKAZA

facebook kürtçe dil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Facebook Adana