HOŞGELDİNİZ

Foruma kayıtlı kullanıcı olmadığınız algılandı, Forumun tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen forumumuza üye olunuz.

İYİ GÜNLER

HOŞGELDİNİZ

Foruma kayıtlı kullanıcı olmadığınız algılandı, Forumun tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen forumumuza üye olunuz.

İYİ GÜNLER

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eğitim Videosu ile Domain Transferi Nasıl Yapılır Öğrenin!

YazarMesaj
beyongs
Co Admin Adayı
Co Admin Adayı
beyongs

rep sayısı : 121647
teşekür sayısı : 0

Eğitim Videosu ile Domain Transferi Nasıl Yapılır Öğrenin! Empty
MesajKonu: Eğitim Videosu ile Domain Transferi Nasıl Yapılır Öğrenin!   Eğitim Videosu ile Domain Transferi Nasıl Yapılır Öğrenin! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2016 10:31 pm

http://www.sitenasilkurulur.net/domain-transferi-nasil-yapilir

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte eğitim noktasında insanlar çok daha fazla alternatife sahip olmaya başladılar. Öyle ki birçok kişi açısından önceden bilinmesi zor olan durumlar, konular bugün için sadece birkaç dakika içerisinde öğrenilebiliyor. Örneğin öncenin makinalar ile ilgili teknik bilgileri seviyesinde olan günümüz internet işlerinin detayları hemen herkes tarafından biliniyor. Örnek üzerinden açıklamak çok daha doğru ve anlaşılabilir olacaktır. Bu yüzden sizlere domain transferinden bahsedelim. Domain transferi günümüz imkanları (yani internet ile) sadece birkaç dakika içerisinde iyi bir eğitim videosu izlenerek öğrenilebilir.

Sitenasilkurulur.net

Öğrenimi bu kadar kolay olduğu için de herhangi bir ortamda domain transferi nasıl yapılır şeklinde bir soru geldiğinde onu cevaplandıracak kişilerin sayısı bir hayli fazla olmaktadır. Birkaç dakikalık, ücretsiz bir eğitim videosu ile domain transferi nasıl yapılır sorusunu cevaplandırabiliyor olmamız; başka alanlarda da bilgi sahibi olmamıza imkan veriyor. İnternet üzerinden yapıx çalışmalarda hayati öneme sahip bilgiler bu bağlamda birkaç tıklama ile insanların emri altına sunuluyor. Sizler de bu bilgilendirmeden yararlanmak istiyorsanız, ilgili konular hakkında içerik hazırlayan sitelerden en iyilerini bulun ve onlar üzerinden tüm detayları edinin.

Dns transferi noktasında bilgilendirme alacak olursanız yukarıdaki açıklamalara uygun olarak sizlere bir öneride bulunabiliriz. Yukarıdaki bağlantılardan birine tıklayarak anında ulaşabileceğiniz bu site sayesinde domain transferi hakkındaki tüm incelikleri öğrenecek ve böyle bir transferin yapılması söz konusu olduğunda en ufak bir hatayı yapmadan işinizi halletmiş olacaksınız. Bunun için sizleri daha fazla zamanınızı kaybetmeden bağlantılar üzerinden gerek içerikler yardımıyla, gerekse de içerikleri kullanmadan sadece birkaç dakikalık eğitim videoları izleyerek öğrenmenize imkan sağlayacak olan ilgili siteye davet ediyoruz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-